• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Заклад дошкільної освіти №45 «Мрії збуваються»- здорова дитина,здорове майбутнє. Брав участь

Доданий
06.09.2021
Номер
26
Освітні та медичні проекти

Проєкт націлений на облаштування спортивного майданчика на території ЗДО (ясла-садок) №45» , з метою забезпечення рухової активності дітей дошкільного віку під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі, прогулянок та спортивно-фізкультурного дозвілля, профілактики захворюваності дітей та їх оздоровлення. Та для діток з особливими освітніми потребами.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Шергіна
Бюджет
1 194 790 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Родини Крушельницьких, 23, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Облаштувати новий спортивний майданчик хочуть в ЗДО № 45. В закладі впевнені, що спорт та фізичне навантаження – це запорука здоров’я людини, а звичку до оздоровлення потрібно виховувати ще змалечку.
Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт:
На території ЗДО (ясла-садок) №45» є територія під спортивний майданчик, діюче на території обладнання не відповідає вимогам щодо забезпечення організації рухової активності дітей під час занять фізичної культури на свіжому повітрі та спортивно-фізкультурного дозвілля. Майже все обладнання було демонтовано з майданчика у зв’язку з аварійним станом, поле не має безпечного покриття. Територія під спортивний майданчик не використовується за призначенням.
Результати виконання проєкту спрямовані, перш за все, на дітей дошкільного віку та їх батьків.
Спортивний майданчик є одним із основних засобів сприяння повноцінному фізичному розвиткові вихованців ЗДО, що є особливо актуальним на сьогодні у зв’язку з високим рівнем захворюваності серед дітей дошкільного віку.
Вплив проєкту на розвиток міста: Заклад дошкільної освіти – місце, де маленькі діти за допомогою вихователів – педагогів проводять активну частину дня, пізнають світ, розвивають свої здібності, набувають навичок, вчаться бачити і відчувати красу навколишнього світу. Велике значення буде мати футбольне поле. На сьогодні вихованням дітей у більшості випадків займаються матусі. Завдяки наявності футбольного поля ми плануємо залучити до проведення спортивного дозвілля татусів, влаштовувати змагання між дітьми та батьками, між групами, між садочками, районні спартакіади та інші цікаві спортивні заходи для дітей та дорослих.
На протязі року садочок відвідують 110 дітей, а також їх батьки та члени родин, які отримають можливість забезпечити гармонійне виховання своїх дітей.
Мета проєкту:
Головною метою є облаштування спортивного майданчика для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням, що надасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, створити повноцінне середовище для зміцнення здоров’я вихованців, вийти на європейський рівень розвитку спортивної інфраструктури.

Команда проекту

Працівники Закладу Дошкільної Освіти №45 та батьківська громада вихованців даного закладу.
Бойко Ірина Ярославівна
Даньків Олена Михайлівна
Кльофа Ольга Романівна
Пастернак Наталя Іванівна
Шульга Марія Ростиславівна
Іваникович Богдана Василівна
Снєжик Надія Василівна
Рокетська Аліна Сергіївна
Яндола Дмитро Сергійович

Фотографії

Експертна оцінка