• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий простір на Плуговій 8-8а Брав участь

Доданий
13.09.2021
Номер
131
Інші проекти

Реалізація даного проекту - це можливість для нас, батьків і мешканців нашого мікрорайону, який охоплює 10 будинків із загальною кількістю 780 квартир, об"єднатись навколо цікавого проекту і забезпечити дітям, різної вікової категорії, веселе і безтурботне дитинство. Ми спроектували ігрові зони так, щоб дітям було цікаво проводити на ньому свій вільний час.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Пушак
Бюджет
584 642 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Плугова, 8, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Сучасний, безпечний і цікавий дитячий ігроленд - є потребою не тільки для мешканців-батьків, а перш за все, для наших дітей. Коли вони будуть проводити час на нових гірках, лазанках, качелях і каруселі, зможуть відпочити на зручних лавках і покопатися в пісочницях, де все гарно продумано і безпечно, вони відчуватимуть нашу турботу і любов. Наші діти побачать приклад позитивних змін навколо себе і повірять в те, що коли виростуть, теж зможуть стати не лише споживачами, а й творцями прекрасного навколишнього світу.
А можливість у нас така є. Територія майданчику - це гарне місце між 3-ма комплексами будинків, куди сходяться діти з багатьох прилеглих територій. Новий дитячий простір стане територією для нових ігор і нових досліджень на свіжому повітрі, в компанії старих і нових друзів. А ми будемо спокійні за їхнє життя і здоров"я.
На сьогоднішній момент, в нашому мікрорайоні, немає жодного гідного дитячого майданчику для ігор і безпечного проведення часу сім"ям з дітьми.

Команда проекту

Тетяна Пушак
Юрій Троняк

Фотографії