Школа під відкритим небом Брав участь

Доданий
11.09.2020
Номер
89
Освітні та медичні проекти

Проектом передбачено встановлення літньої альтанки , 31 індивідуального стола-трансфеомера та крісел, м'якого покриття для проведення уроків на свіжому повітрі

Автор проєкту
Бюджет
599 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Комарова, 12, Львів

Опис

Розширений опис проекту

В добу шаленого розвитку комп’ютерних технологій школярі позбавляють себе можливості спілкуватися із природою. Більшість часу учні перебувають саме у приміщенні школи та потребують практичного невимушеного зв’язку між навчальним матеріалом і реальним життям, спостерігаючи за природою та відволікаючись від віртуального світу ґаджетів. У Концепції НУШ передбачено створення відкритого та корисного освітнього простору за межами класу, що потребує додаткових матеріальних витрат.

Перед нами постало питання:
- Де ж будуть гратися наші діти?
- Як в таких умовах зберегти їхнє життя і здоров’я?

Ось тоді і зародилась ідея створення «Школи під відкритим небом», де діти могли б відпочивати на перервах, вчителі проводити уроки .
Вирішили зробити проект, тому що форма проектування дійсно дає змогу консолідувати зусилля усіх сторін і суб’єктів навчально-виховного процесу, розширює рамки творчої діяльності.
А ще це може бути не одноразова акція чи захід, а довготривала робота, пов’язана однією головною метою – приносити радість, добре в цей світ, змінювати його на краще. Це найдієвіший, ненав’язливий засіб виховання, і не абстрактний, а наочний, на прикладах батьків, учителів, оточуючих людей. Хотілося б принести якусь користь, зробити кращим оточуючий світ, облаштувати місце відпочинку і занять на природі для молодших школярів, щоб діти могли відчувати себе частиною живої природи, милуватися нею, спостерігати і берегти її. Бо добро народжують тільки добрі справи, не заради похвали, оцінки, нагороди, а «для душі».

Проектом передбачено встановлення фліпчарту, комплекту столів з лавками для організації комфортної зони відпочинку та навчання у зеленій зоні подвір'я ПШ « Арніка», що сприятиме розвитку фантазії, креативного мислення, розширенню кругозору, більш емоційному мовленню, позитивному ставленню до освітнього процесу та покращенню стану здоров'я учнів та вчителів. «Школа під відкритим небом» також може використовуватися для проведення семінарів, зборів, свят чи тематичних подій

Фотографії