Простір доступний для всіх у ЗДО інклюзивного виду 'Барвінок' Реалізований

Доданий
11.09.2020
Номер
82
Освітні та медичні проекти

Найбільше часу наші вихованці проводять на свіжому повітрі, а саме на ігрових майданчиках: спостерігають, досліджують, експериментують та забезпечують рухову активність.
Дитячі майданчики ЗДО 'Барвінок' потребють заміни, збільшення кількості дитячих комплексів, оновлення на більш сучасні, які відповідатимуть потребам діток з особливими освітніми потребами.

Автор проєкту
Марія
Марія Семенюк
Бюджет
593 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Павела Йозефа Шафарика, 15, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Багато дослідників називають освітнє середовище «третім вихователем» який разом із батьками і педагогами здійснює суттєвий вплив на розвиток і навчання дітей. Усі діти заслуговують на середовище, яке задовільнить їхні потреби бути здоровими, відчувати себе безпечно, захищено від будь-яких проявів жорстокого поводження, нехтування з боку дорослих. Комфортне, емоційно підтримуюче, стимулююче середовище забезпечує кожній дитині інтерес до пізнання, сприяє навчанню, співпраці й особистому розвитку.
Прогулянкові майданчики ЗДО - один з найголовніших компонентів освітнього простору. З кожним роком практика освітньої роботи змінюється, вдосконалюється, наші вихованці все більше часу проводять на вулиці: займаються, спостерігають, експериментують, радіють від спілкування з друзями. Нажаль, споруди у ЗДО «Барвінок» не є в достатній кількості, вони застарілі та за своїм призначенням не спонукають дітей до активності та розвитку (відсутні павільйони, пісочниці без накриття, відсутні необхідні ігрові та спортивні комплекси).
Протягом багатьох років ЗДО «Барвінок» здійснює роботу інкюзивного виду: у 13 групах на інклюзивному навчанні є 24 вихованці з особливими освітніми потребами, частина з них – це діти з інвалідністю. Тому виникла необхідність облаштувати якісний, сучасний розвивальний простір доступний для цієї категорії вихованців.
Кредом нашого колективу є вислів: «Кожна дитина – це цілий світ: освіта, повага та рівність для всіх». Впевнені, разом нам під силу здійснити ці зміни та подбати про розвиток наших вихованців.

Команда проекту

Директор ДЗО 'Барвінок' Витрикуш Наталія Михайлівна
Колектив ДЗО 'Барвінок'
Батьківська громада закладу

Фотографії