• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розвиток мережі вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (2-й етап) На реалізації

Доданий
02.09.2020
Номер
32
Інші проекти

Пропагувати здоровий спосіб життя, спонукати дітей і молодь, старших за віком людей до активного заняття спортом на базі вільно доступної мережі вуличних спортивних тренажерів. На етапі №2 планується додатково спорудити ще 4-ри типових вуличних тренажерних майданчики у м. Винники на вул.: Огієнка Шевченка, Незалежності і Долинній (на існуючих або проектованих дитячо-спортивних майданчиках)

Автор проєкту
Бюджет
480 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
вул. Львівська, 1, Винники

Опис

Розширений опис проекту

У 2020р. у Винниках в рамках Громадського бюджету відбувається реалізація проекту зі створення мережі вуличних тренажерних майданчиків у 9 локаціях м. Винники (Кільцева-3, Винна Гора-1, Жуковського-1, Івасюка-1, Стрілецька-1, Грушевського-1, Сагайдачного-1), який планується завершити до кінця вересня 2020р. Попит на вуличні тренажери шалений, тому є намір продовжити реалізацію проекту розповсюдженням такої мережі для мешканців через будівництво ще 4-х майданчиків у Винниках.

Мета проекту залишається незмінною: пропагувати здоровий спосіб життя, спонукати дітей і молодь, старших за віком людей до активного заняття спортом на базі вільно доступної мережі вуличних спортивних тренажерів. На етапі №2 планується додатково спорудити ще 4-ри типових вуличних тренажерних майданчики у м. Винники на вул.: Огієнка (дитячий майданчик поряд з будинком №5 ), Шевченка-Довганика (існуючий дитячий майданчик), Незалежності-Дмитерка-Лепкого (на спортивному майданчику) і Долинній (на спортивному майданчику неподалік буд. №8).

Завдання: розширити кількісно загальнодоступну мережу вуличних тренажерних майданчиків та створити умови для більш активного ангажування дітей і молоді, осіб старшого віку займатися спортом у вільний час, популяризувати ефекти загальнодоступного вуличного спорту для мешканців інших мікрорайонів Винник.

Один комплект тренажерів дозволить безкоштовно виконувати щонайменше 10 спортивно-тренувальних вправ для різних груп м’язів
Виконання проекту дозволить безкоштовно і одночасно якісно займатися спортом для понад 1500 дітей і підлітків віком від 10-18 р, і понад 1500 старших за віком осіб.

Команда проекту

Вівчар Андрій Богданович - https://www.facebook.com/profile.php?id=100002013108395

Готь Остап Андрійович - https://www.facebook.com/ohotostap

Фотографії