• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Світло-музичний фонтан на Топольній" Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
268
Освітні та медичні проекти

Проект передбачає облаштування біля Лікарні швидкої медичної допомоги музично-світлового фонтану та рекреаційної зони навколо нього.
Такий фонтан буде окрасою лікарняної території та мікрорайону. Майданчик з фонтаном буде відкритим для загального доступу.Також водойма в якій пропонується влаштувати фонтан, буде виконувати важливу технічну функцію в якості резервуару для пожежогасіння лікарні.

Автор проєкту
Роман
Роман Іванців
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Івана Миколайчука, 9, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Лікарні швидкої медичної допомоги один з найбільших медичних закладів України за кількістю госпіталізації пацієнтів. Щодоби у Лікарню швидкої допомоги звертається до 200 осіб. За останній час територія лікарні якісно змінилась, а головний лікар медичного закладу активно займається її благоустроєм.

Але водний комплекс біля шпиталю, який колись функціонував, й надалі у вкрай аварійному стані. Тож пропонуємо дати йому «другий шанс» на життя. Наш проект передбачає повне оновлення території басейну та спорудження музично-світлового фонтану.

Додатково закуповувати фонтан не потрібно. Наразі у Стрийському парку зберігається фонтан, який раніше працював біля Оперного театру. Ми плануємо повернути його до життя вже у Шевченківському районі. Крім того, додати музичний і світловий супровід.

Такий рекреаційний об’єкт не лише покращить зовнішній вигляд Лікарні швидкої медичної допомоги, а й стане однією з родзинок мікрорайону.

Також водойма в якій пропонується влаштувати фонтан, буде виконувати важливу технічну функцію в якості резервуару для пожежогасіння лікарні.

Команда проекту

Пижів Олег
Слобода Тарас
Гончарук Володимир

Фотографії