• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Літній театр та кінопростір Білогорщі Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
249
Інші проекти

Пропонований проект передбачає облаштування відкритої літньої сцени, вуличного кінотеатру та мультифункційного динамічного простору поблизу Міського Народного дому Білогорща для комфортного перебування та відпочинку мешканців шляхом благоустрою території, а саме: озеленення та освітлення, прокладання доріжок та влаштування відпочинкової зони і громадського простору.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Семко
Бюджет
580 676 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Білогорща, 23, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Народний дім Білогорща це локальний осередок культури, громадської активності, неформальної освіти та спорту в мікрорайоні Білогорща, що творить якісний сучасний культурний продукт шляхом поєднання інноваційних підходів та збереження традиційної української культури.
Протягом останніх 5 років цей заклад активно відновлюється, також і в частині інфраструктури. Зокрема в 2020 р. здійснено капітальний ремонт фасаду.
Територія поблизу Народного дому Білогорща використовується влітку для проведення кінопоказів, концертів, вечірок та інших openair заходів. Для ефективнішого використання цієї ділянки, доцільним є облаштування відкритого динамічного громадського простору.
Пропонований проект передбачає облаштування літнього театру, вуличного кінотеатру та мультифункційного динамічного простору водночас поряд із Міським Народним домом Білогорща, шляхом благоустрою території, а саме: відмежування від проїзднлї частиини за допомогою габіонів, озеленення та освітлення, прокладання доріжок та влаштування відпочинкової зони з лавочками та гамаками.
Мультифункційність цього простору дозволить йому стати як комфортним місцем зутрічей та відпочинку мешканців, так і локацією пристосованою для проведення різноманітних заходів в openair форматі, та в комплексі з відремонтованим Народним домом Білогорща стане центром культурного та соціального життя мешканців мікрорайону.

Команда проекту

Михайло Семко
Олександр Ігнатенко
Ярина Білецька
Марина Временова
Дмитро Левіцький
Руслан Юхимчук

Фотографії