"Вбудовані системи" НУ "Львівська політехніка" Відхилений

Доданий
15.09.2020
Номер
180
Освітні та медичні проекти

Ідея проекту - створення для студентів ІТРЕ багатофункціонільної лабораторії з дисципліни «Вбудовані системи», що полягає в тому, щоб не тільки набувати знання в одній з перспективних галузей техніки, але й мати можливість практичного застосування їх при вивченні таких напрямків, як телекомунікація та радіотехніка, робототехніка, біомедицина, а також авіоніка.

Автор проєкту
Бюджет
558 785 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Степана Бандери, 12, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Завданням проекту є обладнати спеціалізовану лабораторію сучасним обладнанням, яке дозволить отримувати студентам знань знаходячись не тільки безпосередньо з університеті, але й віддалено, в зручний для них час, а також представляти свої розробки на тематичних конференціях і на захистах курсових та дипломних робіт.
Існуючі лабораторії мають обмежений перелік обладнання і іноді вузько спеціалізовані. Дуже важливим є підтримувати рівень знань на сучасному рівні і забезпечити гнучкість і актуальність проектів студентів, що не можливо без використання новітніх технологій. Наше місто та студенти завжди намагаються бути першими в цих змаганнях.
Ідея проекту - створення для студентів ІТРЕ багатофункціонільної лабораторії з дисципліни «Вбудовані системи», що полягає в тому, щоб не тільки набувати знання в одній з перспективних галузей техніки, але й мати можливість практичного застосування їх при вивченні таких напрямків, як телекомунікація та радіотехніка, робототехніка, біомедицина, а також авіоніка. Для реалізації можливості дистанційного навчання та більш повного використання обладнання пропонується використати технологію інтернет речей, що зробить доступною лабораторію у зручний для студентів час.

Команда проекту

Яремко Олег Миколайович, Пелих Андрій Ігорович.

Фотографії