• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скейт-парк в Рясному Брав участь

Доданий
13.09.2020
Номер
108
Інші проекти

Проект передбачає встановлення сучасного скейт-парку під відкритим небом в районі Рясне-1 у зеленій зоні, поруч вул. Лушпинського та вул. Калинова, де будуть розвиватись зайняття: скейтбордингом, скутерінгом та різних дисциплін на роликових ковзанах, велосипедах та самокатах, а молодь буде мати місце для спілкування та активного відпочинку.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Оршак
Бюджет
595 860 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Олександра Лушпинського, 20, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. В районі, де пропонується встановлення спортивного комплексу скейтпарку, за останні декілька років побудовано та будується надвелика кількість багатоповерхових будинків, в яких проживають, в основному, молоді сім’ї, що в свою чергу, призводить до потреби вирішення питання зайняття дітей та молоді спортом та іншою фізичною активністю. Проблема полягає у відсутності місць для занять популярними та цікавими дисциплінами екстремальних видів спорту. Дітям та молоді немає де кататися та розвивати свої спортивні навички, і за відсутності такого місця відбувається пошкодження поверхонь внутрішніх міжквартальних дорогіх. На жаль, у Львові дуже мало скейтпарків, а в районі Рясне-1 вони взагалі відсутні.
Метою проекту є залучення дітей та молоді до особистісного розвитку через спорт та формування у них розуміння в необхідності здорового способу життя. Зменшення кількості дітей та молоді зі шкідливими звичками.
З появою скейт-парку, дітям та молоді буде чим зайняти себе у вільний час з користю для здоров’я. Крім того, скейтпарк стане додатковим об’єком соціалізації, де його відвідувачі зможуть знайомитись та спілкуватись на цікаві для них теми, знаходити нових друзів та змагаючись один з одним, розвиватися. Користуватися скейт-парком зможуть новачки, любителі та професіонали серед дітей, підлітків та дорослих.
Для кого цей проєкт
Для любителів екстримальних видів спорту: скейтбординг, скутерінг та різні дисципліни на роликових ковзанах, велосипедах та самокатах.

Команда проекту

Автор: Ірина Оршак
Співавтори проєкту: Катерина Сеньків, Віталій Кравчук, Іван Хомич, Святослав Мостовніков, Юрій Добуш.

Фотографії