Благоустрій території за адресою: вул. Любінська, 150 Брав участь

Доданий
08.09.2019
Номер
48
Інші проекти

Між вулицями Любінська, Синявського і будинком по вулиці Любінській 150 є територія, що знаходиться в жалюгідному стані. По ній пролягає не краща, протоптана людьми, доріжка, якою ходять до зупинок громадського транспорту, церкви, школи. В даний час територія ніяк не використовується. Пропоную її облагородити і надати одночасно практичного її застосування з користю для мешканців мікрорайону.

Автор проєкту
Ярослав
Ярослав Войтух
Бюджет
594 920 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Любінська, 150, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Між вулицями Любінська, Синявського і будинком по вул. Любінська 150 є територія, що знаходиться в жалюгідному стані і ніяк не використовується. По ній пролягає протоптана людьми доріжка, якою ходять до зупинок громадського транспорту, церкви, школи. На даній території знаходиться запущений сад і самовільно зайняті ділянки під городи із недоглянутими кущами і огорожею. Все це не придає вулиці Любінській, яка для всіх приїжджих в аеропорт є воротами міста, привабливого і культурного вигляду мікрорайону.
Метою проекту є повна реконструкція території із зеленими насадженнями, газонами, хідниками, зонами рекреаційною і спортивного дозвілля. Втілення цього проекту надасть дітям і дорослим сусідніх будинків комфортне місце для активного відпочинку, зручні і безпечні хідники, покращить вигляд вул. Любінської, а також зробить крок вперед назустріч окультуренню мікрорайону міста

Фотографії