• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик «Здоровий Дух» (Кос-Анатальського, 10) Брав участь

Доданий
15.09.2019
Номер
225
Освітні та медичні проекти

Прилегла до Середньої Загальноосвітньої Спеціалізованої Школи № 93 (ліцей #93) площа (вул Кос-Анатольського, 10,) є розлогим місцем відпочинку для багатьох сихівчан.
Проект передбачає встановлення сучасної спортивної та дитячої платформи “Здоровий Дух”, яка міститиме в собі тренажери для багатьох видів м’язів та різних вікових категорій. Користуватися тренажерами зможуть школярі і мешканці.

Автор проєкту
Бюджет
598 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Анатолія Кос-Анатольського, 10, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Прилегла до Середньої Загальноосвітньої Спеціалізованої Школи № 93 (ліцей #93) площа (вул Кос-Анатольського, 10,) є розлогим місцем відпочинку для багатьох сихівчан. У центрі площі розташовані кілька спортивних снарядів застарілого зразка, котрі вкрай рідко використовуються за призначенням і жахливо виглядають на тлі розташованого поруч дитячого майданчика.
Проект передбачає в собі встановлення сучасної спортивної платформи “Здоровий Дух”, яка міститиме в собі тренажери для багатьох видів м’язів та різних вікових категорій. Користуватися тренажерами зможуть зможуть не лише школярі і мешканці навколишніх будинків, а й жителі сусідніх мікрорайонів “Іскри” та “Санта Барбари”. Також передбачається встановлення невеличкої спортивно-розважальної зони для молодших дітей.

Фотографії