Веломайстерні для Львова Брав участь

Доданий
11.09.2017
Номер
58
Велоінфраструктура

Даний проект покликаний вирішити одну з найбільших пробем велосепедистів - поломку велосипеда, а також забезпечити велосепедистів місцями для паркування свого велосипеда у Шевченківському районі міста Львова. Самообслуговуючі майстерні - це швидкий і цілком безооплатний спосіб ремонту власного велесипеда. Також на цих веломайстернях можна відремонтувати: інвалідні візки, самокати, візки для дітей.

Автор проєкту
Стефанія
Стефанія Пшик
Бюджет
440 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський

Опис

Розширений опис проекту

Розвиток велоінфраструктури - це не тільки великий вклад у розвиток сучасного європейського міського середовища, це ще й вклад у збереження екології, покращення здоров'я львів'ян, а також вклад у становлення велотуризму у місті.
Даний проект покликаний підвищити якість велоінфраструктури шляхом встановлення 20-ти зручних і надійних восьмимісних велопарковок, а також 20 самообслуговуючих веломайстерень, на яких кожен бажаючий зможе безкоштовно і швидко відремонтувати свій велосипед.
Проект передбачає встановлення велопарковок і самообслуговуючих веломайстерень у 20 місцях, де найбільший трафік велосипедистів, а також у місцях найбільшого скупчення велосипедистів.
Реалізовуватиметься проект в межах Шевченківського району міста Львова.
В європейських містах велоінфрастуктура є більш розвиненою, тому самообслуговуючі веломайстерні вже давно там функціонують і, звичайно, виправдовують очікування велосипедистів, адже користування інструментами, насосом, підвіскою та іншими деталями для них є дуже зручним і легким. Тому ми хочемо перенести європейський досвід до Львова і забезпечити велосипедистів якісною велоінфраструктурою.

Фотографії