• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скеледром в Народному домі Білогорща Брав участь

Доданий
15.09.2017
Номер
298
Спорт

Проект передбачає облаштування скеледрому, як один з етапів створення багатофункціонального громадського осередку мікрорайону на базі Народного дому Білогорща.
Реалізація проекту відбувається шляхом монтажу зачіпів, на різних поверхнях з імітацією рельфу скелі. Планується створення трас різної складності та подальше функціонування школи скелазіння на Білогорщі.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Ігнатенко
Бюджет
188 370 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Білогорща, 23, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Народний дім є перш за все громадським осередком, що має на меті дати поштовх до соцального, культурного, спортивного тощо розвитку мешканців мікрорайону Білогорща.
Облаштувавши минулого року в Народному домі, спільно з громадою Білогорщі ,танцювальний зал, цьогоріч команда Народного дому ставить перед собою нову амбітну мету - створення в приміщенні першого у Львові "неприватного" скеледрому.
Реалізація проекту відбувається шляхом монтажу фанерних панелей в різних площинах та подальшом розміщеню на них скеледромних зачіпів, на різних поверхнях з імітацією рельфу скелі.
Планується створення трас різної складності: боулдерінгова траса, дитяча зона, навісні траси для техніки пішого туризму тощо.
Після завершення скеледрому, на базі Народного дому функціонуватиме школа скелазіння та туризму.

Фотографії