Центр Громадських Ініціатив Брав участь

Доданий
15.09.2017
Номер
293
Інші проекти

Мета проекту - зробити ремонт та технічно обладнати цокольне приміщення, на «Центр громадських ініціатив». Це вільний простір для студентів, громадських та культурних діячів, які завжди зможуть завітати на лекцію чи перегляд українського кіно ... Ми хочемо аби молодь розвивалась та будувала успішну країну, тому - це те місце де, ТИ зможеш відкрити для себе горизонт нових можливостей!

Автор проєкту
Бюджет
363 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Дмитра Донцова, 7, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Молоде покоління 21 століття суттєво відрізняється від своїх батьків та більш старшого покоління тим, що зараз вони є найініціативнішою генерацією в історії нашої країни.
Громадські організації, мережі волонтерської допомоги, навчальні тренінги та семінари, зустрічі з громадськими активістами, табори патріотичного характеру - все це починання підростаючого покоління, яке готове навчатись та розвиватись та змінювати нашу країну.
Усі найкращі ідеї народжуються спонтано , і зазвичай однієї ідеї мало - важливо отримати підтримку однодумців, обговорити цю ідею з друзями або досвідченими громадськими організаціями, спілками та асоціаціями.
Наша мета – змінити нікому не потрібне цокольне приміщення, яке знаходиться по вулиці Донцова 7 на «Центр громадських ініціатив»
«Центр громадських ініціатив» - вільний простір для тебе і твоїх друзів. Там Ти зможеш абстрагуватись від буденності життя та відкрити для себе нові горизонти можливостей!
Що там відбуватиметься ?
- відкриті навчальні тренінги від провідних громадських діячів
- бардівські вечори
- літературні вечори
- перегляди українських фільмів
- зустрічі Всеукраїнських Громадських організацій
- багато навчання, спілкування, зустрічей

Приходити в гості зможеш ти, твої друзі та навіть твоя бабуся.Адже гостинність - це перше правило «Центру громадських ініціатив»
Ми віримо в те, що майбутнє за молодим поколінням. І зараз важливо підтримати його, дати можливість розвиватись та навчатись, щоби потім пожинати плоди змін та ініціатив.