• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування робочо-відпочинкової кімнати для членів міського учнівського парламенту Брав участь

Доданий
13.09.2017
Номер
121
Освітні та медичні проекти

Проект передбачає облаштування належних умов для роботи та відпочинку членів міського учнівського парламенту. Учнівський парламент Львова (УПЛ) об`єднує активну, ініціативну, творчу учнівську молодь, яка організовує дозвілля дітей міста, займається волонтерською діяльністю, проводить акції та заходи національно-патріотичного характеру. Проект дасть змогу створити належні умови для роботи дітей.

Автор проєкту
Галина
Галина Макарчук
Бюджет
264 880 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Замкнена, 9, Львів

Опис

Розширений опис проекту

"Облаштування робочо-відпочинкової кімнати для членів міського учнівського парламенту"
Проект передбачає облаштування належних умов для роботи та відпочинку членів міського учнівського парламенту. Учнівський парламент Львова (УПЛ) об`єднує активну, ініціативну, творчу учнівську молодь, яка організовує дозвілля дітей міста, займається волонтерською діяльністю, проводить акції та заходи національно-патріотичного характеру. Проте приміщення, в якому доводиться займатися учасникам парламенту потребує капітального ремонту. В перелік заходів даного проекту входить:
- проведення ремонтних робіт у кімнаті, де відбуваються засідання учнівського парламенту (заміна вікон на енергозберігаючі, побілка стін, заміна підлоги та встановлення енергоощадного освітлення),
- придбання меблів (столи, крісла, диван, шафи тощо),
- придбання комп’ютерної техніки.

Результати проекту:
- відремонтовано кімнату, в якій займається міський учнівський парламент, закуплено нові меблі та комп’ютерну техніку, забезпечено якісне і ощадне освітлення, встановлено енергозберігаючі вікна,
- покращено санітарні умови перебування дітей у закладі,
- підвищено роль ЛМКМЦ «Галицьке юнацтво», як громадського центру розвитку учнівського самоврядування міста,
- збільшено кількість проведення дітьми зустрічей, тренінгів, навчальних ігор, репетицій до свят, залучення нових учасників до діяльності учнівського самоврядування.

Фотографії