• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Організація громадського простору на вул.Шевченка,134а Брав участь

Доданий
11.09.2020
Номер
85
Інші проекти

Наш будинок налічує 360 квартир і розташований на ділянці 2га. Кількість мешеканців будинку дорівнює населенню великого села. В будинку мешкають переважно молоді сім'ї у яких 2 і більше дітей. Забудовник під час здачі в експлуатацію будинку не зробив жодного благоустрою прибудинкової території. Маючи таку велику територію ОСББ неспроможне власним коштом забезпечити мешканців умовами відпочинку.

Бюджет
582 940 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Шевченка, 134А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основною метою проекту є облаштування громадського простору для активного відпочинку дітей, молоді та дорослих.Наш будинок налічує 360 квартир і розташований на великій земельній ділянці площею -2га, де проживає велика кількість дітей та молоді, для яких дозвілля та заняття спортом необхідне для здоров’я та є можливістю відволіктися від навчання та залежності від сучасних ігрових пристроїв,комп'ютерів і смартфонів.
Забудовник, під час здачі в експлуатацію будинку, не зробив жодного благоустрою прибудинкової території, не обладнав жодного дитячого чи ігрового майданчика. Маючи таку велику територію і велику чисельність мешканців ОСББ неспроможне власним коштом забезпечити мешканців умовами відпочинку на свіжому повітрі.
Для дорослих людей і людей похилого віку необхідно облаштувати лавки для відпочинку на свіжому повітрі.
У інтенсмивному сучасному житті ми стали забувати про крайню необхідність для здоров'я - перебування на свіжому повітрі, живому спілкуванні, зайнятті спортом та фізичними вправами. Ми стали забувати про найголовніше-здоров'я нації.

Команда проекту

Олександр Михновецький
Наталія Думич
Олександр Агержаноков
Жан Захаров
Віктор Ільків

Фотографії