• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Добудова ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР з метою ліквідації ІІ зміни Відхилений

Доданий
10.09.2021
Номер
74
Освітні та медичні проекти

У ліцеї №75 імені Лесі Українки надзвичайно гостро стоїть проблема ліквідації ІІ зміни навчання. У 9 навчальних кабінетах навчається 12 початкових класів. Добудова ІІ поверху над вестибюлем ліцею площею 330 кв.м з легких конструкцій, де розмістяться 3 початкові класи, 2 кабінети для поділу на групи та туалетні приміщення, вирішить цю проблему.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Кушнір
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Вука Караджича, 7, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проєкт спрямований на покращення інфраструктури міста, а саме покращення умов для здобувачів освіти з мікрорайону ліцею №75 імені Лесі Українки. У ліцеї надзвичайно гостро стоїть проблема ліквідації ІІ зміни навчання. У 9 навчальних кабінетах навчається 12 початкових класів. Із введенням в дію нового Санітарного регламенту, навчання для учнів 4-х класів проводиться за «зсунутим» графіком з початком об 11-12 годині, що викликає незадоволення батьків. Добудова ІІ поверху над вестибюлем ліцею площею 330 кв.м з легких конструкцій, де розмістяться 3 початкові класи, 2 кабінети для поділу на групи та туалетні приміщення, вирішить цю проблему.
Батьківська громада ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР дуже гостро ставить питання організації навчання в одну зміну. У відповідності до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який затверджено наказом МОЗ №2205 від 25.09.2020 року і набув чинності з 01 січня 2021 року, учні 1-4 класів мають навчатись у І зміну. Однак, у ліцеї №75 у 9-ти навчальних кабінетах початкової школи навчається 12 початкових класів (по 3 класи в паралелі), а у 17 кабінетах старшої школи – 19 класів. Ліцей перевантажений, оскільки його планова потужність 800 учнів, а навчається 936 дітей у 31 класі. Поряд з ліцеєм за останні роки виросло багато новобудов, окрім того, ще незаселений 9-ти поверховий будинок по вул. Виговського, 29В та планується будівництво ще кількох 5-ти поверхових будинків на місці приватних будинків поблизу. Тому завантаженість закладу буде лише зростати. Проєкт передбачає добудову над вестибюлем ІІ поверху з легких конструкцій на опорній площадці, яка не буде створювати тиску на приміщення вестибюлю та не нестиме загрози будівлі. Проєктом передбачено повну готовність нових приміщень для навчання дітей.
Реалізація проєкту дозволить збільшити потужність закладу та створити належні умови для організації освітнього процесу у ліцеї.

Команда проекту

Кушнір Світлана
Гудочкіна Алла
Власова Ольга
Куниш Орися
Захарова Ірина
Коцінська Галина
Гавришко Ольга
Гнатуш Марія

Фотографії