• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування пішохідної доріжки в районі Старий Сихів (вул.Зелена 353- 385) На розгляді

Доданий
07.09.2020
Номер
48
Інші проекти

Ключовою проблемою, на основі якої виникла ідея щодо створення цього проекту, є відсутність якісного покриття, що створює значні проблеми для пересування для мешканців району, особливо для дітей та літніх людей. Після опадів, люди змушені виходити на проїжджу частину (трасу), щоб подолати відрізок шляху від вул.Зеленої 353 до вул.Зеленої 385 (церкви св. Архистратига Михаїла).

Автор проекту
Бюджет
1 080 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Зелена, 353, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основна мета проекту полягає у облаштуванні належного покриття тротуару для безпечного руху мешканців Старого Сихова, прилеглих вулиць та Сихівського району вцілому.
Ключовою проблемою, на основі якої виникла ідея щодо складання цього проекту, є відсутність якісного покриття, що створює значні проблеми для пересування для мешканців району, особливо для дітей та літніх людей. Після опадів, люди змушені виходити на проїжджу частину (трасу), щоб подолати відрізок шляху від вул.Зеленої 353 до вул.Зеленої 385 (церкви св. Архистратига Михаїла).
Реалізація проекту, створить умови для комфортного, а головне безпечного пересування для усіх категорій населення: людей з обмеженими можливостями, матусь з дитячими візками, школярів та літніх людей.

Команда проекту

Наталія Гураль
Мешканці мікрорайону Старий Сихів

Фотографії