• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Роздягальні на "Арена білогорща" Відхилений

Доданий
15.09.2021
Номер
204
Інші проекти

Реалізація проекту “Роздягальні на “Арені-Білогорщі” має на меті стати новим етапом розвитку вже реалізованих проектів у мікрорайоні Білогорща, а саме - діючого стадіону з натуральним газоном та проекту №151 реалізованого у 2018-2019 роках.(https://lviv.pb.org.ua/projects/archive/202/show/151 ).

Автор проєкту
Остап
Остап Лялюк
Бюджет
599 990 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Лаврівського, 30, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Громада своїми силами доглядає, корисно використовує і розвиває цей громадський простір на Лаврівського, де знаходяться вуличні тренажери, волейбольний майданчик, настільні тенісні столи та діючий стандартний (90 на 60 метрів) стадіон. Наприклад, небайдужі мешканці, власним коштом у жовтні 2020 року встановили освітлення на стадіоні, що дало змогу займатись бажаючим у вечірній час, що особливо відчувається в осінньо-зимовий період.
Очевидно, що наявність роздягалень надасть цій спортивній інфраструктурі на вул. Лаврівського у м. Львів “нове” дихання. Так громада, спільно з балансоутримувачем даного об’єкту КП ”Спортресурс”, зможе залучити до занять спорту та здорового проведення часу не тільки мешканців та молодь мікрорайону Білогорща, але й мешканців Левандівки, населення якого стрімко зростає у зв'язку із забудовою високоповерхівок.
Тому сподіваємось, що розвиток спортивної інфраструктури м. Львова та розміщення роздягалень на вулиці Лаврівського, точно має бути пріоритетом не тільки місцевої громади, але також профільних управлінь Львівської міської ради.

Команда проекту

Лялюк Остап Романович
Семко Михайло Михайлович
Білецька Ярина Миколаївна

Фотографії