• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Оновлення шкільної кухні та створення шкільного простору «Майстер Шеф» На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
203
Освітні та медичні проекти

Приміщення кухні Ліцею № 52 ЛМР імені Лобачевського потребує оновлення, а також розширення. Це стара будівля, яка кілька разів добудовувалась та розширялася – як наслідок кухня складається із кількох приміщень з’єднаних між собою, що потребує ремонту та технічного оновлення.

Автор проєкту
Бюджет
531 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Миколи Гоголя, 17, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Приміщення кухні Ліцею № 52 ЛМР імені Лобачевського потребує оновлення, а також розширення. Це стара будівля, яка кілька разів добудовувалась та розширялася – як наслідок кухня складається із кількох приміщень з’єднаних між собою, що потребує ремонту та технічного оновлення. Уроки трудового навчання передбачають ознайомлення із процесом приготування їжі, що є важливою частиною людського буття, проте місця де б можна було реалізувати цей урок – школа не має. В рамках проекту плануємо збільшити приміщення кухні шляхом створення простору для проведення занять «Майстер Шеф», а також закупівлю сучасного обладнання.
Спільне приготування їжі дітьми буде сприяти створення сприятливих умов для побудови довірливих та дружніх відносин у колективі. Школа отримує додаткове приміщення для проведення занять чи організації шкільних свят.

Команда проекту

Батьківський та педагогічний колективи Ліцею №52 імені М. Лобачевського ЛМР

Фотографії