• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення розвиваючого простору школярів для навчання та активного дозвілля Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
186
Освітні та медичні проекти

Клас під відкритим небом на території ліцею №2 та школи №36 - це безпечний інноваційний освітній простір для проведення уроків на свіжому повітрі, спостереження за навколишнім світом та занять для груп продовженого дня.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Яремко
Бюджет
2 999 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Володимира Великого, 55А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Клас під відкритим небом на території ліцею №2 та школи №36 - це безпечний інноваційний освітній простір для проведення уроків на свіжому повітрі, спостереження за навколишнім світом та занять для груп продовженого дня. Актуальним є спорудження такого майданчику в умовах пандемії та карантинних заходів для збереження здоров’я дітей та педагогів. Відкриття класу під відкритим небом навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, надасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час.
Клас під відкритим небом насамперед має здоров’язберігаючу та освітню мету. А також сприятиме підвищенню мотивації до навчання та працюватиме як сучасний, культурний еко-простір для навчальних та розважальних заходів школярів.
Вплив природи на організм дитини має оздоровчий ефект, що особливо актуально наразі в складний час пандемії коронавірусу. Природне оточення заспокоює, знімає дратівливість та стреси, стимулює прилив сил, покращує як емоційний, так і фізичний стан дітей.
В рамках проєкту передбачається заміна старого пошкодженого асфальтового покриття на бруківку, встановлення пергол, закупівлю алюмінієвих вуличних меблів (столів овальних, крісел), фліпчартів.

Команда проекту

Михайло Яремко
Роман Лотоцький
Марія Злотнікова

Фотографії