• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Creative Hubs (Творчий центр) - клас під відкритим небом. На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
182
Освітні та медичні проекти

Сучасний, інноваційний простір – нові умови, нові можливості для освіти. Створення на території ЗО Creative Hubs (клас під відкритим небом) - мотивуючого простору для навчання, креативних освітніх та соціальних проектів, проведення тренінгів, майстер-класів, воркшопів, дозвілля на перерві та на групі подовженого дня.
Creative Hubs - майданчик для реалізації молодіжних проектів.

Автор проєкту
Леся
Леся Войтова
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Творча, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)
Creative Hubs – мотивуючий простір учнів. Нова українська школа потребує суттєвих змін в організації освітнього процесу. Проведення пленерних уроків, організація безпечного сучасного освітнього середовища на території ЗО, створення умов для командної роботи - вимога часу. Це перш за все стосується уроків на свіжому повітрі з природознавства, біології, географії, історії, основ здоров’я, образотворчого мистецтва та ін. Відкритий майданчик – креативний простір для реалізації учнівських проєктів. Створення таких «відритих класів» є успішним досвідом багатьох європейських країн, адже такий Creative Hubs – клас під відкритим небом - чудова та безпечна альтернатива шкільним кабінетам.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування.
Створити «відкритий клас» — Creative Hubs — повноцінний клас на свіжому повітрі. Такий простір сприятиме розвитку командних навичок, навчить роботі у неформальних умовах, адже сучасність вимагає від випускника високого ступеню активності, підприємливості, мобільності та адаптованості до соціальних вимог.

Команда проекту

Мохнацька В.Й.
Питель Б.М.
Войтова Л.І.

Фотографії