• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій території за адресою: вул. Любінська,150 Очікує рішення

Доданий
14.09.2021
Номер
178
Інші проекти

При вулицях Любінській і Синявського та будинку по вул. Любінській 150 є територія, що знаходиться в жалюгідному стані. По ній пролягає не краща, протоптана людьми, доріжка. По цій доріжці щоденно ходять до зупинок громадського транспорту, школи і церкви мешканці мікрорайону. Пропоную її облагородити з одночасним практичним її застосуванням, з користю для мешканців мікрорайону.

Автор проєкту
Ярослав
Ярослав Войтух
Бюджет
599 168 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Любінська, 150, Львів

Опис

Розширений опис проекту

При вулицях Любінській і Синявського та будинку по вул. Любінська 150 є територія, що знаходиться в жалюгідному стані і ніяк не використовується. По ній пролягає не краща, протоптана людьми, доріжка, по якій щоденно ходять до зупинок громадського транспорту, церкви і школи мешканці мікрорайону. На даній території знаходиться запущений сад і самовільно зайняті ділянки під городи із недоглянутими кущами і огорожею. Все це не придає вулиці Любінській привабливого і культурного вигляду, яка для всіх приїжджих в аеропорт є воротами міста.
Метою проєкту є повна реконструкція території із зеленими насадженнями, газонами, хідниками, зонами рекреаційною і спортивного дозвілля. Втілення цього проєкту надасть дітям і дорослим сусідніх будинків комфортне місце для активного відпочинку, зручні і безпечні хідники, покращить загальний вигляд вулиці Любінської, а також стане важливим заходом по окультуренню мікрорайону міста.

Команда проекту

Войтух Ярослав

Фотографії