• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитяча мрія на Івасюка Брав участь

Доданий
14.09.2017
Номер
145
Освіта

Дитячий простір через байдужість дорослих перетворився на місце пияцтва та вигулу тварин. Тут бракує нових ігрових конструкцій, доглянутого футбольного поля та молодих дерев. Пожвавлений рух на дорозі, що знаходиться поруч, та відсутність належної огорожі, становлять небезпеку для дітей. Найбільше прагнення батьків, щоб діти росли здоровими та щасливими. Цей проект - крок у напрямку до цієї мрії.

Автор проекту
Вікторія
Вікторія Гомза
Бюджет
488 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
Володимира Івасюка вулиця, Львівська міська рада, Винники

Опис

Розширений опис проекту

Дитячий майданчик на вулиці Івасюка, 23 (Винники), є невеликим, зважаючи на кількість прилеглих будинків та наявність діток, які ним користуються. Через активну забудову району бетонними джунглями і нестачу нових майданчиків, нагальною є потреба зберегти і довести до ладу існуючий.
Зведений майже два десятка років тому, ігровий простір на Івасюка, 23 перетворився на руїну. Пісочниця, в якій несуться кури,  дві аварійні гойдалки, які доводиться щосезону ремонтувати, заіржавілі гірки і, самотужки огороджене місце під стадіон - це розваги, які має малеча у своєму розпорядженні. Всі металеві конструкції давно і безрезультатно воюють з корозією, гойдалка є небезпечною через свою обертовість і неодноразово ставала причиною травмувань. Самооблаштоване поле потребує належного покриття, оскільки пилюка, яка здіймається під час футбольної гри, унеможливлює перебування інших дітей на майданчику. Відсутність лавок для старших, також не сприяє сімейному відпочинку.
Територія потребує озеленення. Існуючі плодові дерева (сливи, алича, яблуня) на майданчику у сезон дозрівання осипаються, і дітлахам доводиться бавитись серед гниття фруктів і, як наслідок, - скупчення комах. Антисанітарний стан пісочниці, в якій окрім приблудних собак і домашніх улюбленців, гуляють кури з приватних обійсть, несе небезпеку для життя і здоров'я дітей.
Завдання дорослих - запобігти травматизму, каліцтву, зберегти здоров'я дітей, створити їм всі умови для відпочинку!

Фотографії