• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Будівництво навчально-спортивного комплексу на території Ліцею №28 ЛМР Брав участь

Доданий
28.08.2021
Номер
14
Освітні та медичні проекти

Реалізація проєкту "Будівництво навчально-спортивного комплексу на території Ліцею №28 ЛМР на вул. Тютюнників, 2 у м. Львові" створить навчально-спортивне середовище на території ліцею, де учні не тільки будуть займатися спортом, а й навчатися на свіжому повітрі в пристосованій для уроків альтанці.

Автор проєкту
Іван
Іван Лозенко
Бюджет
2 998 220 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Тютюнників, 2, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проблема: Після відновлювально-будівельних робіт підпірної стінки на території ліцею з’явився великий неосвоєний простір. Враховуючи брак спортивно-навчального простору, цей проєкт надав би можливість учням займатися спортом, проводити спортивні вікторини та ефективні предметні уроки на свіжому повітрі, активно відпочивати, особливо дітям, які перебуваються у групах продовженого дня.
Мета: забезпечення учнів права займатися в належним умовах фізичною культурою і спортом, актуалізація навичок здорового способу життя, самореалізація, змістовне дозвілля
Пропоновані рішення: створення/будівництво навчально-спортивного комплекс передбачає також встановлення альтанки у формі подіуму на 40 місць, що створює можливості проведення уроків з цілим класом на відкритому повітрі. Особливо для дітей початкової школи споруджується гірка для спуску. Для уроків фізичного виховання буде в розпорядженні невеликий спортивний майданчик.
Реалізація цього проєкту створить належні умови для навчання, проведення уроків фізичного виховання та відпочинку для учнів освітнього закладу, в якому навчається понад 900 учнів.

Команда проекту

Лозенко Іван Васильович, директор Ліцею №28 ЛМР
Колектив ліцею
Батьківська громадськість

Фотографії