• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Додаткова секція на майданчику для вигулу собак на вул. Стрийська, 75 На реалізації

Доданий
21.08.2020
Номер
12
Інші проекти

Майданчик для вигулу собак на вул. Стрийська, 75 - проект-переможець 2016 року.
З того часу збільшилась кількість мешканців мікрорайону (в тому числі чотирилапих), а також зросла верхня межа бюджету для малих проектів.
Це дає нам можливість подати проект на дооблаштування додаткової секції для собак великих порід і збільшити площу наявного майданчика, щоб врахувати інтереси всіх його відвідувачів.

Автор проєкту
Бюджет
563 322 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Стрийська, 75, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проект з облаштування майданчика для вигулу собак на вул. Стрийська, 75 був поданий на Громадський бюджет у 2016 році, коли максимальна сума по кошторису становила всього 200 тис. грн. Тоді ми подали маленьку площу майданчика (600 кв.м) з метою "втиснутись" у визначений бюджет.
Враховуючи, що майданчик для вигулу собак був облаштований у 2017 році і з того часу не перебував на балансі жодної організації, всі роботи з поточного утримання майданчика всі ці роки проводились силами місцевих мешканців.

Зараз кількість мешканців мікрорайону постійно зростає завдяки активній забудові, зростає відповідно й кількість собак. Тому виникла необхідність у розширенні площі майданчика через облаштування додаткової секції.

Таким чином, майданчик матиме 2 секції (для маленьких і великих собак) загальною площею 1600 кв.м, що відповідатиме критеріям, встановленим до майданчиків для вигулу собак Програмою з облаштування інфраструктури для вигулу собак, прийнятою ЛМР у 2019 році.
Проект передбачає: заміну старого обладнання для тренування собак в інсуючій секції, повне облаштування нової більшої секції (лавки, тренувальне обладнання), облашування освітлення всього майданчика, встановлення питного фонтану з додатковою чашею для собак, озеленення та загальний благоустрій території.

Також після реалізації проекту з дооблаштування додаткової секції пропонується прийняття майданчика на баланс ЛКП "Лев" з метою подальшого здійснення якісного поточного утримання об'єкту інфраструктури.

Команда проекту

Ольга Кирилович
Марія Біла
Антоніна Шондра
Громадська ініціатива Dog-Friendly City

Фотографії