Подання
  • До закінчення залишилось
    Планування і реалiзацiя

Львівська міська рада внесла зміни до ухвали про Громадський Бюджет Львова

Депутати Львівської міської ради внесли зміни до ухвали “Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова“.

🖇

Це зроблено з метою зробити Громадський Бюджет доступнішим і зручнішим для кожного мешканця Львівської міської територіальної громади.
Зокрема, зміни такі:🔴Автору дозволяється для подання проєкту збирати підписи осіб, які підтримують реалізацію проєкту онлайн. Варіант з підписами у паперовому вигляді теж залишився.🔴У разі виникнення заперечень щодо можливості реалізації проекту, вартість якого перевищує встановлені ліміти, зобов'язати представників профільного виконавчого органу контактувати з автором проекту на предмет можливості коригування кошторису або місця встановлення.🔴Засідання робочої групи тепер можуть відбуватися у режимі відеоконференції.
Усі нововведення тут.