• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини екологія Громадський бюджет Львова громадський простір озеро

Цифра дня - 600!

Саме 600 шафок встановлено в СЗШ №36 в межах проєкту громадського бюджету “ Новітні технології навчання та сучасний гардероб школи”.

56 - "ЗА"

Депутати затвердили перелік проєктів-переможців Громадського бюджету м. Львова на 2021 рік !

Згуртована громада - шлях до успіху

Відпочивати. Спілкуватись. Тренуватись. Це головні цілі громадського простору на вул. Під Голоско. Проєкт, котрий показує, що згуртованість громади є запорукою успіху.

Озеро на вул.Панча розпочнуть реконструювати вже у вересні

Якщо щиро вірити у свій проект, невтомно та наполегливо працювати, то перемогти таки вдасться. Це історія відновлення озера на вул.Панча,10. Активна громада, котра боролась за відновлення озера і все таки отримала з четвертої спроби необхідну для перемоги кількість голосів, ось секрет успіху проекту.

Біля церкви св. Йосафата триває облаштування скверу з новими вуличними меблями та майданчиками!

У парку «700-річчя Львова» тривають ремонтні роботи. Так, на ділянці біля церкви св. Йосафата, що стала переможцем Громадського бюджету, тривають роботи з комунікаціями. Там буде встановлено 45 опор нового освітлення. Також, відповідно до проекту, планують встановити сучасний ігровий майданчик для дітей, облаштувати покриття, а також встановити нові лавочки та урни для сміття. Сьогодні стан виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.