• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини екологія Громадський бюджет Львова громадський простір озеро

Згуртована громада - шлях до успіху

Відпочивати. Спілкуватись. Тренуватись. Це головні цілі громадського простору на вул. Під Голоско. Проєкт, котрий показує, що згуртованість громади є запорукою успіху.

Озеро на вул.Панча розпочнуть реконструювати вже у вересні

Якщо щиро вірити у свій проект, невтомно та наполегливо працювати, то перемогти таки вдасться. Це історія відновлення озера на вул.Панча,10. Активна громада, котра боролась за відновлення озера і все таки отримала з четвертої спроби необхідну для перемоги кількість голосів, ось секрет успіху проекту.

Біля церкви св. Йосафата триває облаштування скверу з новими вуличними меблями та майданчиками!

У парку «700-річчя Львова» тривають ремонтні роботи. Так, на ділянці біля церкви св. Йосафата, що стала переможцем Громадського бюджету, тривають роботи з комунікаціями. Там буде встановлено 45 опор нового освітлення. Також, відповідно до проекту, планують встановити сучасний ігровий майданчик для дітей, облаштувати покриття, а також встановити нові лавочки та урни для сміття. Сьогодні стан виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо буде активна громада — все можна буде зробити», — А. Садовий про реалізацію проектів Громадського бюджету!

Парк «Піскові озера» — одне з найкращих місць для відпочинку мешканців у Львові. Наразі триває облаштування входу в парк у рамках проекту Громадського бюджету 2020. Сьогодні стан виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Рада підтримала створення окремого сектору, який займатиметься громадським бюджетом у структурі Львівської міської ради

26 грудня на пленарному засіданні ЛМР депутати прийняли ухвалу, відповідно до якої підтримали створення сектору громадського бюджету відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради у складі 3 осіб. За відповідну ухвалу проголосували 45 депутатів.

Рідкісний інструмент – арфу – закупили для музичної школи в рамках громадського бюджету

У державну музичну школу №2 Львова в рамках громадського бюджету закуплено новий музичний інструмент - арфу. Це перший мистецький проект, реалізований цього року у Галицькому районі.